Hakkımızda

Thumb

Biz Kimiz?

MTJ Oto Klipslerine Hoşgeldiniz.

Şerefoğlu Otomotiv ilk olarak 1976 yılında 'Oto Şeref' olarak kurulmuştur. 1999 yılında şirket adını değiştirdi ve bu güne kadar 'Şerefoğlu Otomotiv' olarak devam etti. Firmamız Türkiye'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa'da yer almaktadır. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'den müşterilerimize hizmet etmenin yanısıra Tüm Dünya'da çeşitli Ülkelerdeki müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Renault, Volkswagen, Audi, Peugeot, Honda, BMW, Toyota, Ford, Fiat, Tofaş. hizmet sağladığımız markalardır. Özel ya da stoklarınızda olmayan herhangi bir marka için, kalıp,kalıp tasarımı ve plastik üretimi, isteyen müşterilerimiz için özel parçalar yapabiliriz.

MTJ Vizyon

Öncelikli olarak, süregelen tecrübe ve deneyimlerimizi çağın getirdiği ileri teknolojiyle birleştirmek ve bu çerçevede müşterilerimize üstün kalitede ürünler ile hizmet vermek. Müşteri taleplerini tespit etmek ve bu tespitler doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlamak ve ürün çeşitliliğimizi arttırmak.

MTJ Misyon

Şerefoğlu Otomotiv ’in vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

MTJ Kalite Politikalarımız

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.